Catrice Tensational podkladová báza a dva ďalšie tipy za babku

Krásny deň žienky, dnes bude reč o troch podkladových bázach, ktoré považujem za vydarené kúsky. Líčidlá, ktorým hovorím: “kúpa za babku”. Prečo? Lebo sú to makeupové produkty, ktoré spĺňajú, čo sa od nich očakáva a stoja len pár eur. Najviac sa budem venovať jednej z nich. Catrice Tensational podkladová báza je veľa vydareného v jednom. Konkrétne až 10 v 1.

CATRICE TENSATIONAL PODKLADOVÁ BÁZA

Táto vecička stojí len okolo 5 Eur. Tento produkt je na trhu už možno aj dva roky, a ja pripúšťam, že som ho už raz v ruke držala. Ale nejakým “nedopatrením” som bázu posunula a vrátila sa ku nej až teraz. Už ste sa stihli inšpirovať videom, a väčšina z vás si ju pochvaľuje. Spĺňa totiž atribúty jedného ľahučkého makeupu, ktorý sa správa trochu ako tónovací krém i rozjasňovač v jednom.

catrice-tensational-podkladova-baza

Catrice je už pár rokov moja obľúbená značka z drogérie. A roky si počínajú veľmi dobre, až by som povedala, že stále lepšie a lepšie. Jej mladšia sestra Essence sa na ňu šplhá a aj, keď som Essence až tak veľmi neriešila, musím pripustiť, že sa mi dostávajú niektoré produkty do rúk v slušnej kvalite. Mnohé z vás si radi doprajete luxusnejší produkt, ale viete, že niekde to musíte finačne vyvážiť, a tu je podkladová báza Ten!sational jednoznačne “good choice”.

ČO JE NA NEJ TAK SKVELÉ?

Jednou vetou povedané, je to rozjasňujúci balzam, podkladová báza pod makeup a tónovací krém v jednom s efektom jemného zdravého highlightu.

Rozoberme si však Catrice TEN!sational čiže 10 v 1, bod po bode:

 1. PRIMING – ak ju použijete ako podkladovú bázu a na ňu len decentný makeup, tak získate príjemný rozjasnený a hydratovaný vzhľad s jemným krytím. Ak použijete krycejší makeup, tak síce zakryjete benefity tejto bázy, ale získate aj rovnomernejší vzhľad a veľmi jemné prekrytie pórov
 2. HYDRATING – báza môže jemne hydratovať, to znamená, nevysušuje pleť pod makeupom, a tým pádom nespôsobuje schnutie makeupu. Ale nie je to doslova super hydratačná podkladová báza.
 3. ANTI-WRINKLE – z vašich správ už viem, že vyhovuje veľkej skupine žien nad 45 rokov, to znamená žienky, ktoré vrásky majú, a hľadali len niečo veľmi jemné a rozjasňujúce
 4. NATURAL GLOW – veľmi elegantné rozjasnenie pokožky
 5. ANTI-POLLUTION – ochrana voči vonkajším vplyvom a znečisteniu
 6. ANTI-OXIDATION – boj proti voľným radikálom
 7. PORE MINIMIZING – jemné prehladenie pórov
 8. EVENS OUT SKINTONE – vyrovnáva tón pleti, ak si ráno miesto makeupu dáte len Catrice Tensational podkladovú bázu, zistíte, že je to dosť fajn, najmä ak máte naozaj ľahký deň a nepotrebujete klasický makeup
 9. BLUR IMPERFECTIONS -skrýva nedostatky pleti, svojím optickým spôsobom
 10. UV PROTECTION – SPF15

Catrice Tensational podkladová báza

 

PRE KOHO JE CATRICE TENSATIONAL PODKLADOVÁ BÁZA VHODNÁ?

Pre každú žienku, ktorá hľadá niečo veľmi jemné, čo jej pleť len rozžiari a nechce alebo nemôže investovať viac. Pre žienku, ktorá potrebuje zjednotiť pleť, ale nechce, aby to bolo doslova vidieť. Pre mladé dievča, ktoré nechce a nemusí používať makeup. Farbička textúry je ľahko broskyňová, čo dáva pleti aj svieži výraz.

V tomto článku sa v skratke povenujem aj iným podkladovým bázam od Catrice.

Catrice Tensational podkladová báza

PRIME AND FINE ANTI-RED PRIMER no more red

Ideálna podkladová báza na zjednotenie pleti, ktorá trpí začervenaním. Ak máte pleť, ktorá je reaktívna, sčervenie na líčkach, alebo je dokonca problematická. Produkty pre pleť s rosaceou sú náročné na výber i skúšanie. Je to veľmi citlivá pleť, ktorá má svoje rôzne štádia. Vzhľadom na zloženie tejto bázy, môže a nemusí pleť s rosaceou dobre reagovať. Napríklad kvôli parfumácii. Ale aj môže. NO MORE RED podkladová báza proti začervenaniu sa používa pod makeup, aby zjednotila a potlačila červené miesta. 

Mám tu ešte jednu veľmi príjemnú bázu od Catrice. Myslím, že patrí medzi novšie produkty a volá sa

LOVE SKIN & RESPECT EARTH HYDRO PRIMER

Dávam ju do pozornosti všetkým ženám, ktoré sa mi v správach sťažujú na večne vyschnuto pôsobiaci makeup. Alebo na suchú pleť, ktorá neznesie makeup. Tento druh primeru mám zatiaľ preskúmaný len krátko, ale rada ho spomeniem v tomto článku.

HYDRO PRIMER od Catrice sa mi zdá veľmi príjemný. Používa sa pod makeup, aby zvlhčoval pleť a zabránil jeho výzorovému vysychaniu. Ráno si ho aplikujete na poslednú vrstvu v rutine. Čiže buď na svoj denný krém alebo na krém s SPF-kom. 

Obsahuje aloe vera, bio čerešne a kokos. 42% z tuby je vyrobený z recyklovateľného materiálu bez mikroplastov. Bez pridaných parabénov, minerálnych olejov, silikónov a zložiek PEG. 

Dnes som vám ukázala tri dostupné bázy, dve z nich si viete kúpiť aj na Notino. Tento eshop má Catrice priamo z Nemecka, takže by to malo byť ok. Najmä ak ste videli to moje video s tou krásnou paletkou z Catrice, ktorá sa žiaľ dopredáva, ja som ich ešte pár našla na Notino. 

Dúfam, že tento článok bude pre Vás prínosný a budem rada za jeho zdieľania. Ďakujem Vám pekne aj za to, že čítate moje články tak v hojnom počte.:)

Krásny deň

 

Zdielajte s kamarátkou
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Copyright © 2021 Elimakeupartistblog.com · Created by nic.sk