Plánuješ už dlho paletu tieňov od Urban Decay? Pomôžem ti

Krásny deň žienky, už niekoľko mesiacov hromadím doma palety od americkej značky Urban Decay. Sú to asi jedny z najpopulárnejších paliet očných tieňov vôbec. Urban Decay má totiž očné tiene, pri ktorých sa híka. Najprv kvôli dizajnu, ktorý je vždy nápaditý a potom kvôli výberu tieňov.

Plánuješ už dlho paletu tieňov od Urban Decay? Pomôžem ti

Tento úvod som zvolila aj kvôli tomu, že Urban Decay má síce úžasné palety, ale môže sa Vám stať rovnako ako mne, že niektoré akoby nie sú tak vydarené ako tie ostatné. Už som sa s týmto názorom stretla u jednej blogerky pri testovaní práve fialovej palety Naked Ultraviolet. Našťastie tie ostatné sú úžasné a kreslia ako majú čiže s výrazným pigmentom a tiež v dobrej kombinácii odtieňov.

urban-decayKEĎ SI KÚPIM TAKÚTO PALETU, VYUŽIJEM VŠETKY FARBY?

Urban Decay sú rovnako určené vizážistom i bežnému spotrebiteľovi. Napriek širokému výberu farieb. Istotne to môže niekoho miasť, veď toľko farieb v jednej palete je too much. Ale ak sa s farbami radi hráte, tak sú tieto palety dobrá voľba. Podstatná informácia je, že vydržia veľmi dlho. Ich obal je pevný a museli by Vám padnúť z veľkej výšky, aby ste tú pevnú plastovú krabičku rozbili.

Toto je na nich super. Keď to chytíte do ruky, držíte pevnú krabičku plnú krásnych tieňov a vždy jeden pribalený kvalitný obojstranný štetec. Možno sa vám to stalo veľakrát. Príjemná drogérková značka, ale obal sa rozbil po pár mesiacov. Otváraním a zatváraním sa jednoducho opotreboval a už je tu veľká šanca, že vám to jednoducho spadne, keď to budete vyberať zo skrinky.

POZRIME SA TEDA NA ÚPLNÝ ZÁKLAD….

NAKED2 BASICS

Úplný základ líčenia sa. Klasická a matná paleta neutrálnych hnedých tieňov. Pre nude líčenie i trochu viac. Tieto farby som mala vo väčšej a staršej palete Naked, ktorú som po čase posunula. Nie z dôvodu, že by som s ňou nebola úplne spokojná. Ale pigmentovo nie je až tak výdatná. Respektíve je aj nie je. Niektoré odtiene sú jemnejšie a iné sú pigmentovo kresliace tak akurát. Preto sa domnievam, že niekomu, kto sa líčením neživí, sú palety Naked basic, určené. Dobrá kombinácia farieb pre každú ženu.

urban-decay

PALETA, KTORÁ MA z URBAN DECAY DOSTALA

Keď som túto paletu skúsila pigmentovo na pokožku, bola som príjemne prekvapená. Po Naked Ultraviolet to bolo príjemné prekvapenie. Dokonca som na ňu urobila video, ktoré sem pripnem. Naked Wild West je nádherná teplá paleta, inšpirovaná kalifornskou púšťou a slnkom. Tieňov je 12 a je to kombinácia matných, perleťových a metalických fónov. Viete si ňou urobiť bežné jemné hnedé líčenie, i výraznejšie a divokejšie.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Eliška Pichoňská (@elimakeupartistblog)

PALETA BORN TO RUN

Tak túto paletu mám vo vizážistickom kufri dlhodobo. Pri jej dizajnovaní bola inšpirovaná cestovaním. Obsahuje väčšie zrkadlo, je dostatočne pevná a obsahuje 21 odtieňov. Paleta je používateľná na sucho i s navlhčeným štetcom. Niektoré odtiene som si mimoriadne obľúbila, ale domnievam sa, že to nie je úplne moja šálka kávy. Je to vec vkusu a zaradenia. Ja inklinujem k nude líčeniu, a táto paleta je kombinácia vysoko pigmentovaných intenzívnych farieb, ktoré nie sú len hnedé. Preto som presvedčená, že dnešné vizážistky, ktoré sledujú farebnejšie trendy, s ňou budú spokojné. Podotýkam, nielen vizážistky, ale i baby, ktoré sa rady líčia.

urban-decayTáto kozmetika má výborné fixatéry na makeup, rúže a ceruzky. Je farebná a dizajnovo veľmi príjemná. Možno niečo nájdete aj v určitý dátum koncom novembra na tomto mieste Black Friday.

Predsa len ešte jedna paletka, a úplná novinka…

 

URBAN DECAY NAKED CYBER EYESHADOW PALETTE

Duochromatická paleta tieňov, ktoré hrajú farbami. V jednom odtieni sú vlastne dva. Ak ho nanesiete na sucho, bude jemnejší. Ak ho nanesiete na vlhko, bude sýtejší. Osobne nie som na tento typ farieb (bejvávalo v minulosti), ale musím uznať, že ak si na takéto hrajúce líčenie potrpíte, tak sa vám paleta bude páčiť. 

urban-decaqy

Onedlho vyjde článok na vhodné darčeky pod vianočný stromček, asi tam tieto nádherné palety pridám:). Máte skúsenosť s týmito paletkami? Ako dlho vám vydržali? Používate ich pravidelne?

 

Krásny novembrový deň

 

Zdielajte s kamarátkou
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Copyright © 2021 Elimakeupartistblog.com · Created by nic.sk