RECENZIA Armani Maestro Glow

Prišla mi na pretestovanie táto príjemná makeupová novinka. Ide o makeup Armani Maestro Glow, výživný dvojfázový makeup, ktorý sa len v týchto dňoch objaví na pultoch v obchodoch. U nás je Armani len v Marionnaud Aupark v Bratislave a len tu, túto značku môžete nájsť.

Makeup má zaujímavé dvojfázové zloženie. Vyzerá vo fľaštičke veľmi podobne ako jeho kolega Maestro s pipetou, ale jeho vnútro má úplne odlišné zloženie. Pred použitím ho je potrebné pretrepať, aby sa obe fázy spojili. Makeup má totiž ľahko olejovú štruktúru, a preto je vhodný najmä na suchý, prípadne normálny typ pleti.

Na iné typy pletí ho nedoporučujem, pretože by jeho trvácnosť na pleti mohla byť ohrozená. Suchá pleť väčšinou nemá problém s akné a s radosťou prijíma olejovejšie konzistencie. Navyše je Maestro Glow veľmi ľahký, zamatový, a absolútne nevysúša.

Doporučujem ho najmä pre ženy, ktoré túžia po ľahkom type makeupu s vyšším ochranným faktorom, ktorý je v tomto prípade Spf 30. Bude teda vhodný i v letnom období, pre baby s nábehom na pigmentácie.

Krycia schopnosť je nízka, je skôr vhodný na stónovanie napríklad pleti trpiacej na pigmentácie. Ak by ste chceli zvýšiť kryciu schopnosť tohoto makeup, stačí na to použiť štetec.

Čoskoro budem mať príležitosť líčiť s jarnou kolekciou kozmetiky Guerlain, a tak akonáhle to bude, čakajte ďalšie novinkyna na blogu.

Zdielajte s kamarátkou

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Copyright © 2024 Elimakeupartistblog.com · Created by nic.sk