PRÍRODNÁ KOZMETIKA AMB LÍČENIE – VÝHRA ČI FAIL?

Ahojte krásky,

ako sa vám pozdával posledný článok o čiernobielych kabelkových vychytávkach? Tipovala som, že také 3 z nich by sa zišli každej z nás. Čo sa týka tých Avon produktov, niekedy sa stane, že načas vypadnú z kampane, ale potom ich opäť zaradia. Toto je prípad tej obočkovej súpravičky. Takže, len sledujte a oni sa objavia opäť.  Tentokrát otázka znie: “je prírodná kozmetika a jej makeupová línia výhra či fail? Často sú produkty na líčenie z prírodných kozmetík veľmi priemerné. Aj keď, je to iste vec názoru a individuálnych preferencií. Môže byť prírodná dekoratívna kozmetika rovnako kvalitná a výnimočná ako iné zvučné brandy?

Pozrite sa so mňou bližšie na základné líčiace produkty z prírodnej kozmetiky Annemarie Börlind.

PRÍRODNÁ KOZMETIKA AMB LÍČENIE
VÝHRA ČI FAIL?

PRÍRODNÁ KOZMETIKA AMB LÍČENIE - VÝHRA ČI FAIL

Pravdupovediac neočakávala som od dekoratívnej rady AMB veľa. Moja predpojatosť či sú tieto produkty vôbec dobré, zapríčinila, že mi pár týchto produktov čakalo v rade na vytestovanie, a iné značky ich predbehovali. Aj keď niektoré ste mi napísali najmä po tomto článku, že ich dekoračka vskutku dobrá je.

Otestovala som niekoľko  základných produktov. Kompaktný makeup, pretože som akútne potrebovala niečo rýchle a šikovné na líčenie. Mnohé maminy to poznajú. Všetko sa musí stihnúť za minútku. Ceruzku na obočie, ktorú som chcela testovať najmä na mojich nevestách, a hľadala som niečo neutrálne a farebne zaujímavé. Ceruzku na oči v tmavšej sivomodrej farbe a maskaru, pri ktorej som bola zvedavá, či sa udeje zázrak s mojimi ešte vtedy krátkymi mihami. (už sú dlhé, lebo prešli viac ako dva mesiace a ja som používala sérum na riasy, vďaka ktorému mám tak 2x dlhšie riasy ako predtým). A poslednými produktami tejto prírodnej kozmetiky sú dva lesky, s perleťou,bez perlete a matný vysúvací rúž.

ZAČNEM KOMPAKTNÝM MAKEUPOM

PREČO PRÁVE KOMPAKTNÝ A NIE TEKUTÝ MAKEUP?

Mám množstvo tekutých makeupov a jednoducho som začala hľadať niečo rýchlejšie. Pretože kompaktný makeup slúži na líčenie kdekoľvek, kde sa práve nachádzate. Pretože je to rýchle riešenie pre zaneprázdnené ženy a maminy, ktoré majú len minútku času, aby zo seba spravili človeka. To bol vtip samozrejme. Aj ja už chodím bez makeupu, najmä na ihrisko s kočíkom. Ale do mesta…nikdy.

PRÍRODNÁ KOZMETIKA AMB LÍČENIE - VÝHRA ČI FAIL

Môj pohľad na Annemarie Börlind KOMPAKTNÝ MAKEUP HAZEL

Nebola som si istá čo očakávať od tohto makeupu. Skúsenosť s väčšinou podobných produktov je, že sušia pleť a máloktorý je fakt dokonalý. Očakávala som efekt dehydrovanej pleti, ale napodiv sa nedostavil. Výsledok je skvelý, a pokiaľ potrebujete rýchly a príjemný makeup, vyskúšajte tento prírodnej kozmetiky AMB.  

Jeho krycia schopnosť je približne stredná. Vo vnútri krabičky je hubka, ale ja som dala prednosť štetcu. Hubku budem používať na prelíčenie vonku. Makeup má matný finiš, ale zmatňujúco nemusí znamenať “vyzerať sucho”. Je to tak akurát. Ja ho ešte zafixujem púdrom. Ako vždy decentne. Majú z neho 4 odtiene, a ja mám s názvom “Hazel”.

Často sa pýtate na olivový – žltý podtón, tak toto je presne on. Nie je to svetlý odtieň, ale stredne olivový. Je to fakt veľmi pekná farba a výhodou takéhoto kompaktu je i to, že aj keby ste boli trošku svetlejšie, stále ho viete krásne rozotrieť a dosiahnuť prirodzený vzhľad.

PRÍRODNÁ KOZMETIKA AMB LÍČENIE - VÝHRA ČI FAIL

TRPÍTE ČASTO ALERGIOU NA RIASENKY, PRETO SA ICH UŽ BOJÍTE POUŽÍVAŤ?

Možno môže byť nasledujúci produkt pre vás riešením. Prírodná kozmetika  Annemarie Börlind má pomerne širokú paletu dekoratívnej kozmetiky. Vyskúšala som jednu z viacerých maskár v čiernej farbe. V čase, kedy ku mne tieto produkty prišli, som mala ešte veľmi krátke a jemné mihalnice. Aj keď je táto maskara objemová, mne v tom čase nevytvorila žiaden výnimočný efekt. Nájsť maskaru, ktorá však urobí zázraky s mini mihalnicami je takmer nemožné. Ja som v tomto čase začala používať sérum na mihalnice, po ktorom mi naozaj nádherne narástli mihy. Teraz sú pevné a dlhé asi dvojnásobne. Tak som sa opäť vrátila k tejto objemovej riasenke.

Ďalej čítajte pod fotkami…

PRÍRODNÁ KOZMETIKA AMB LÍČENIE - VÝHRA ČI FAIL

Komu by som odporučila túto objemovú riasenku?
  • riasenka bude sedieť každej dáme, ktorá má stredne dlhé a dlhé mihalnice
  • ak trpíte alergiami a dávate prednosť prírodnej kozmetike
  • ak nechcete zlepený a hrubšie vyzerajúci objem

Obsahom tejto riasenky sú aj jojóbový a sezamový olej, arabská guma (objem a priľnavosť), živica zo stromu “sal” (intenzita farby). Samozrejme je bez parabénov, minerálnych zložiek a ďalších nechcených ingrediencií.

Dnes mi už vyhovuje, vytvára mi pekný nezlepený vzhľad s oddelenými mihalnicami. Dávam prednosť krajším a prirodzenejším riasam ako hrudkovitým a zlepeným objemom.

MÔŽE MA EŠTE PREKVAPIŤ NEJAKÝ LESK?

Neverila by som, ale môže. Tiež som si povedala, lesk ako lesk. Pri leskoch nemôžete čakať extrémnu trvácnosť, pretože sú jednoducho mastnejšej textúry. Ale to, čo môže lesk robiť príjemným, je najmä samotná farba, chuť, vôňa a výnimočný pocit.

Tak sa pozrime na 2 otestované lesky prírodnej kozmetiky AMB, Bronze 15 a Soft Pink 22.

BRONZE 15 je farba, ktorú vôbec bežne nepoužívam. Asi to poznáte, že niektoré farby obchádzate bez toho, že by ste ich vôbec skúsili. A toto je i môj prípad. Bronzové tóny som doteraz nepoužívala. Matne si spomínam, že naposledy v čase, keď som mala 20 a to je už pekne dávno. Keď som fotila ešte nové a nepoužívané produkty tejto prírodnej značky, zazdalo sa mi, že by to mohlo byť vlastne fajn. Dala som si ho na pery a výsledok viď nižšie. Neskutočne príjemný lesk s perleťou a hnedoružovo-bronzovým nádychom.

Hodí takmer každej žene a v letných mesiacoch, keď má pleť opálenejší nádych je vhodný úplne pre každú žienku.

PRÍRODNÁ KOZMETIKA AMB LÍČENIE - VÝHRA ČI FAIL

PRÍRODNÁ KOZMETIKA AMB LÍČENIE - VÝHRA ČI FAIL?

SOFT PINK 22 je veľmi prirodzený, mliečne ružový odtieň. Na tmavších perách pôsobí takmer priesvitne, ale na svetlých perách bude veľmi jemne ružový. Veľmi prirodzený odtieň vhodný aj ako balzam na pery. Ja tejto farbe hovorím, že je to taká “svadobná farbička”.

Oba lesky nájdete TU.

OBOČENKOVÁ CERUZKA je PRODUKT MUST HAVE

Aká farba je tá najvhodnejšia?

Či už si vyberiete ceruzku na obočie, tieň alebo špirálku s farbou na obočie, je vec vašej chuti. Ja tieto techniky striedam podľa typu ženy a výsledku, ktorý potrebujem dosiahnuť. Na sebe samej je to často ceruzka a sem tam tieň na obočie.

Dobre si prezrite fotku s farbou, ktorá ma tak prekvapila. V čom ju považujem za výnimočnú?

PRÍRODNÁ KOZMETIKA AMB LÍČENIE - VÝHRA ČI FAIL

Na zväčšenej fotke je vidieť odtieň, ktorý mi príde mimoriadne krásny. Je to odtieň BROWN PEARL. Čakala som neutrálnu farbu pre blondýnky a teraz ju používam i ja sama. Zblízka vytvára veľmi pekný efekt jemne perleťového obočia. Je to vzácna vec, väčšina ceruziek na obočie je matná.

Odtieň by som popísala ako sivo-hnedý. Na druhej strane ceruzky je hrebienok na prečesanie obočia a rozotretie farby.

PRE KOHO JE TENTO ODTIEŇ OBOČENKY VHODNÝ?

 Aj keď som si sprvoti myslela, že odtieň bude vhodný len pre svetlovlasé baby, po vyskúšaní na mne samej som jej neodolala. Pre predstavu, mám tmavšie hnedé vlasy a aj tmavé obočko. Ale tá perleť sa v ňom nádherne leskne. Je to také čarovné. Viem, zvláštne prirovnanie, ale berte do úvahy, že som tak trochu “maliarka”.:)

PRÍRODNÁ KOZMETIKA AMB LÍČENIE - VÝHRA ČI FAIL

PRÍRODNÁ KOZMETIKA AMB LÍČENIE - VÝHRA ČI FAIL

Niekoré fičíte len na líčení s kajalovými či inými ceruzkami a nepoužívate tiene.

Žiadate len : mäkkosť ceruzky a akú takú trvácnosť. Na fotografii vidíte sýtu sivomodrú farbu s perleťou s názvom “GRAPHITE”.

PRÍRODNÁ KOZMETIKA AMB LÍČENIE - VÝHRA ČI FAIL

Na vrchnej fotografii je ceruzka, ktorá naozaj pekne kreslí. Metalické efekty sú momentálne veľmi trendy. Na druhej strane ceruzky je rozmazávacia hubka. Tieto ceruzky by mali vyskúšať všetky ženy s alergiou na dekoratívnu kozmetiku. Majú svoj certifikát Ecocontrol, a pri ich výrobe sa používajú väčšinou prírodné suroviny z vlastných zdrojov.

Ako poslednú vec, ktorú som testovala z tejto prírodnej kozmetiky je rúž ULTIMATIVE BERRY MATT.

Takto vyzerá rúž na ruke, no v skutočnosti je na perách naozaj úplne matný. Je z kategórie trvácnych, pretože necítite žiadnu tukovosť rúžu.

PRÍRODNÁ KOZMETIKA AMB LÍČENIE - VÝHRA ČI FAIL

Je to krásny tmavší odtieň, ktorý si viem predstaviť na mnohých ženách, ale snáď najviac na tmavovláskach s olivovejšou pokožkou. Nechá totiž vyznieť tmavší odtieň pleti a dáva tvári jemnú dramatickosť. Páči sa mi, že Slovenky začínajú oveľa viac používať i ťažšie a výraznejšie farby ako v minulosti. Menej sa ich boja a to je skvelé. Hovorí to i tom, že sebavedomie Sloveniek je konečne vyššie a sú si vedomé svojej hodnoty. Súhlasíte so mňou? Hoďte do komentu, ako to cítite vy a či máte vo svojej kabelke tiež niečo podobne odvážne.

PRÍRODNÁ KOZMETIKA AMB LÍČENIE - VÝHRA ČI FAIL?

Bojíte sa takejto farby, ale zároveň túžite vlastniť niečo takéto?

Dám vám tip ako si pomaly zvyknúť na intenzívnejší odtieň, pretože vám pasuje, len si nie ste úplne istá, ako ho zvládnete nosiť. 

  • rúž naneste bez ceruzky a prípadne pery odtlačte do servítky (na perách zostane len decentná vrstva rúžu)
  • poklepte rúžom po perách a prstom doťukajte, bude pôsobiť rozostreto
  • a úplne posledná, ale skvelá možnosť je naniesť trochu rúžu do stredu pier a použiť balzam na pery. Pery budú ošetrené, a farba nie až taká sýta.

Na záver pár slov. Neviem nájsť akoby niečo, čo by mi nevyhovovalo na tejto kozmetike. Naozaj som nečakala tak kvalitnú dekoratívnu a prírodnú kozmetiku. Budem zvažovať aj kúpu nejakých produktov do svojho kufra. Dostala som tip aj na protivráskový makeup, tak v budúcnosti uvidíme. V každom prípade ide o veľmi príjemný zážitok v  úplne dostupných cenách. Tak, keď budete niečo potrebovať,nezabudnite, že stačí zájsť na ich WEB.

Ak by vás zaujímali moje dojmy a pocity z tejto pleťovej starostlivosti, zájdite  SEM. Ak fakty a bezpečnosť opaľovania s touto prírodnou kozmetikou, kliknite na tento odkaz.

Okrem youtubových tutoriálov, ktoré nájdete i v sekcii VIDEO, som začala robiť živé vysielania na mojej FANPAGE na Facebooku. Zatiaľ nemám pevne stanovený deň v týždni, ale vždy upozorním na mojej fanpage alebo v mojej skupine, že sa takéto niečo udeje. Naposledy to bolo veľmi príjemné, a mali ste šancu aj sa pýtať, čo vás zaujímalo. Živé vysielanie je stále uložené na mojej fanpage.

Majte sa krásne a užívajte ešte leto:)

 

Zdielajte s kamarátkou

Comments

  1. Hela says

    Niečo možno áno, ale niečo určite nie. Napr. kompaktné púdre a lícenky obsahujú mastenec, ktorý výrazne upcháva póry a aj preto mnoho žien produkty tohto typu jednoducho prirodzene odmieta. Ale áno, maskara je skvelá.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Instagram elimakeupartistblog

Copyright © 2020 Elimakeupartistblog.com · Created by nic.sk

Copyright © 2020 · Amelia on Genesis Framework · WordPress · Log in