LumiSpa a môj boj proti starnutiu očí

Ahojte žienky,

prešiel viac ako rok od publikovania článku o testovaní LumiSpa. Čistiacej hlavice, ktorá nielen odlíči, ale najmä robí pleť mladšou. Nevymýšľam si, je to fakt. Keď som ju vyskúšala prvý krát, rozdiel nastal okamžite. Pleť bola žiarivejšia, jasnejšia a neuveriteľne hladká. Zarazilo ma to, pretože málokedy spozorujem tak viditeľný efekt. Odvtedy ju na základe môjho článku vyskúšalo niekoľko desiatok z vás. Vaše recenzie sú tak skvelé, že prišiel čas napísať opäť o LumiSpa. Tentokrát nielen o čistiacej rutine, ale o zvýšenej starostlivosti o očné okolie. Ideal Eyes, tak sa volá špeciálny očný nádstavec, s ktorým vyhrám môj boj proti starnutiu očí.

NEJDE LEN O VRÁSKY. SUCHÝ POCIT OKOLO OČÍ, ŠUPINKY, PADAJÚCE VIEČKA,

KRUHY POD OČAMI, ČI OPUCHY, LumiSpa môže pomôcť 

LumiSpa Nuskin Ideal eyes

Na začiatok snáď niečo ku LumiSpa ako takej. Doporučujem si prečítať môj prvý článok o tejto fenomenálnej hlavici. Dozviete sa v ňom všetky dôležité a potrebné informácie, na ktoré budem v tomto článku nadväzovať. Stačí kliknúť na červený odkaz.

Čistiaca rutina je základ vašej pleťovej rutiny. Dôraz, ktorý sa dáva na tento prvý krok je práve preto tak dôležitý, pretože súvisí so zdravím kože. Ak máte problém s akné, môže byť prínosom naozaj dôkladné čistenie pleti zdôraznené hygienou uterákov. Ak trpíte citlivou, alebo dehydrovanou pleťou, môže to mať súvis s nedostatočnou čistiacou rutinou. Ak používate micelárky, alebo iný typ odličovacieho prostriedku, ktorý následne neumyjete vodou (pomocou vhodného gélu), drobné molekuly čistiaceho prípravku spolu s nečistotami zostávajú v pleti a spôsobia časom neplechu.

Už v časoch, kedy som pracovala pre Shiseido, mi moja thajská kolegyňa z Nemecka prízvukovala, ako dôležité je aplikovať celú tú čistiacu rutinu, od samotného odlíčenia či „napenenia“ pleti a následného softenera (mazľavá hydratačná vodička). Fakt bol, že to bol neskutočný a úžasný rituál, ktorému Aziatky holdujú už stáročia.

Naspäť ku LumiSpa…

LumiSpa hlavica

V skratke povedané. Ak mám nalíčené oči, odlíčim si ich micelárkou alebo dvojfázovým odličovačom. LumiSpa čistiaca hlavica je zabalená už pri kúpe s čistiacim gélom podľa typu pleti. Hlavica je odnímateľná, a na výber je už niekoľko druhov podľa stavu pleti. Používa sa to vzájomne a nielenže pleť dôkladne odlíči, ale i vyčistí. Samotný program trvá 2 minúty, preto je toto odlíčenie naozaj dôkladné. Na fotografii môžete vidieť nielen LumiSpa Ageloc Activating cleanser, ale môj druhý čistiaci produkt s vitamínom C,  ktorý zvyknem pridať ku Cleanseru, ktorý je potrebný používať ku hlavici. Takto získam benefity Ageloc patentu a zároveň vitamín C na rozjasnenie pleti.

čistiaca emulzia s vitamínom C

Čo je to AgeLOC patent? systém, ktorý eliminuje vplyv voľných radikálov v pleti a ten mikrooscilačný pohyb hlavice spôsobuje nakopnutie buniek na tvorbu kolagénu.

Úplne stručne sa predsa zmienim o čistiacej hlavici LumiSpa. LumiSpa má silikónovú čistiacu hlavicu, NIE ŠTETINY. Pri štetinkách je zistené, že pod mikroskopom spôsobujú trhlinky, ktoré vedú k precitlivelosti pleti. LumiSpa využíva mikrooscilačný pohyb. Je nabíjateľná, a vydrží po nabití naozaj dlho. (Teda aspoň ja mám asi nejaký zázračný kus. Pretože som to nabíjala od kúpy len raz a stále mi to funguje.) Beriem si ju na cesty bez nabíjačky a len gél k tomu. Dá sa používať v sprche, voda jej neprekáža, bez problémov sa vymýva od nečistôt. Ak idete použiť i očný nádstavec, stačí jednoducho vymeniť hlavicu. LumiSpa získalo v roku 2018 ocenenie za najlepšiu čistiacu hlavicu na svete.

Takýto koment mi prišiel nedávno:

“ Dobré ránko. Nooo, včera prišiel očakávaný zázrak LumiSpa…večer som skúsila….Aaaaa fuuuuha tak to bolo niečo ❤❤❤ Neuveriteľne príjemné. Masírovala by som si tvár aj hodinu. A ten NESKUTOČNE príjemný pocit po tom 👍. Vďaka, vďaka, vďaka Eliška. 😗😗😗 Som neskutočne nadšená. Už sa teším na večer. 😃😀😀“

Ráno sa mi nie vždy chce použiť LumiSpa, hoci 2 minúty naozaj nie sú veľa.:) Preto ráno používam len samotnú čistiacu emulziu Face wash s vitamínom C.

A teraz tá podstatná novinka…

LumiSpa Ideal eyes s očným nádstavcom

OČNÝ NÁDSTAVEC IDEAL EYES – Môj boj proti starnutiu očí

Ak používate bežne očný krém, a chcete používať Ideal Eyes s nádstavcom, už nepotrebujete iný druh očného krému. Jedine, že by ste si to nakombinovali. To znamená, že napríklad večer Ideal Eyes s hlavicou a ráno niečo iné. Očný nádstavec Ideal Eyes LumiSpa by sa mal používať ako súčasť dennej i večernej rutiny. Celý proces trvá tiež 2 minúty a vy masírujete očné okolie.

PREČO SOM PRESVEDČENÁ, ŽE HO POTREBUJETE?

Sú ženy, ktoré pravidelne investujú do invazívnych zákrokov. Ale počas bežných dní je nutné používať očnú starostlivosť. Tento boj proti starnutiu očí sa nedá vyhrať len pravidelným vpichovaním injekcií. Ešte tak podvihnutie viečok pomocou operácie. To je iná káva, ktorá pretrváva a naozaj má význam, estetický i zdravotný. Avšak nepoznám ženu nad 30, ktorej stačí len návšteva estetického centra. Má doma minimálne jeden až dva účinné anti-age krémy.

 • ak trpíte kruhmi a opuchmi okolo očí (je to individuálne, vieme, že tento jav je spôsobený aj vnútrom)
 • ak vám padajú viečka (Ideal Eyes LumiSpa nádstavec je schopný pravidelným používaním o trošku podvihnúť viečka)
 • ak máte suché okolie očí (robia sa vám šupinky, máte pocit suchosti)
 • vrásky – akákoľvek aktivita v boji proti starnutiu je ideálna ak sa robí v predstihu. To znamená, ak sa o seba staráte dnes, o 10 rokov naozaj uvidíte výsledky. To však neznamená, že v 40-tke či 50-tke je neskoro. Čokoľvek, čo pre seba urobíte v neskoršom veku, vám pomôže vyzerať lepšie a zdravšie. Áno, určite i mladšie.

LumiSpa očný nádstavec

AKO SA POUŽÍVA TÁTO VECIČKA? MYSLÍTE OČNÝ NÁDSTAVEC?

Len vymeníte hlavicu na čistenie s hlavicou na očné okolie. Ako vidíte na fotografii, na konci je mäkký silikónový „náustok“. Ten sa dá vyčistiť i oddeliť. Ja to robím tak, že si nanesiem kvapku očného krému pod jedno i druhé oko a začínam používať LumiSpa Ideal Eyes. Masírujem očné okolie jedného i druhého oka. Keď sa LumiSpa sama vypne, je ošetrenie dokončené.

Ten krémik, ktorý je k tomu vyvinutý, sa k tomu nepredáva pre nič za nič. Technológia Ageloc patentu sa spája s technológiou prístroja. Očné okolie samotný krém premastí tak, že vám to postačí.

Ideál ráno i večer. Ak nie, tak aspoň raz za deň a napríklad skombinovať s iným očným krémom.

Už ste sa niekedy s niečím podobným stretli? Alebo i používali? Rozumiem časovej tiesni, ale priznajme si. Často je to o lenivosti. Reálne ak chceme, ten čas si vieme nájsť. A okrem toho, naozaj kopec času venujeme zbytočnostiam. Všetko je otázka priorít.

Ak ťa zaujal tento článok, ak ťa zaujali tieto produkty či prístroje, alebo máš otázky,

kontaktuj ma do mailu, alebo na tejto stránke FB FANPAGE.

Ak spomeniete tento článok, máte u mňa 10% zľavu na všetky produkty LumiSpa, čistiacu hlavicu i očné produkty. 

K záveru by som ešte rada dodala, že na trhu už je nový Galvanik, inovovaný a vylepšený, v týchto dňoch prebieha i špeciálna akcia.

Prečítajte si o Galvaniku viac.

Prajem vám krásny deň a čo najpríjemnejší boj proti starnutiu. Teda, ak vám na tom záleží…:)

Zdielajte s kamarátkou
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Comments

 1. Eliška, neuveriteľne zrelaxujem pri Tvojich článkoch, ktoré mi ukážu množstvo cenných a účinných spôsobov starostlivosti o moju pleť. Ďakujem! 🤍

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Copyright © 2021 Elimakeupartistblog.com · Created by nic.sk