LumiSpa, krok ku mladšej pleti

Ahojte žienky,

zaujal vás návod „krok ku mladšej pleti“? Myslíte si, že je to len taký nejaký ťahák, aby ste otvorili tento článok? Vo svojich článkoch sa snažím poskytnúť vždy čo najpravdivejšie informácie a LumiSpa, je na 100% krok ku mladšej pleti. Vyskúšala som to totiž na sebe. A aj keď nemám veľmi rada trávenie času v kúpeľni, LUMISPA určite zapadlo do mojej dennej i večernej rutiny.

POČULI STE UŽ O LumiSpa?
Dnes vám predstavím tento vynikajúci produkt. Ukážem vám ako to funguje, čo to robí a prečo by ste to mali mať.

LumiSpa je laicky povedané, čistiaca kefka na pleť. Áno viem, je ich bilión, avšak rozdiely medzi nimi sú obrovské. Ja sama som vyskúšala niektoré z nich, mechanické i nabíjateľné, ktoré len podržíte a urobia si svoju robotu. Nikdy som dlho pri žiadnej nevydržala. Nebavilo ma to. Nepamätám si ani nejaký špeciálny efekt a už vôbec nie príjemný pocit. Proste čistiaca kefka so štetinami, ktorá mala čistiť moju pleť do hĺbky. Takže som ju časom odložila, alebo darovala.

LumiSpa používa technológiu AgeLOC. Je to patentovaný systém omladzovania pleti, ktorý má len pár produktov jednej rady, pomerne známej americkej firmy Nuskin. Väčšina z vás ju možno i pozná, pretože sa okrem iného preslávili aj galvanickým prístrojom tzv „žehličkou“. Tento prístrojček vlastním i ja, pretože efekt je viditeľný okamžite a toto isté sa deje aj pri čistiacej kefke LumiSpa. Celkovo je táto kozmetika dosť populárna, ich produkty sú, nazvem to „nanotechnologické“.

Tá podstatná informácia je, že stimuluje vlastnú tvorbu kolagénu a teda nie je nutné ten kolagén do pleti dodávať zvonka. Pretože je tiež otázne, nakoľko a do akej hĺbky ho viete vpraviť pomocou rôznych sér.

Ďalšie účinky spomeniem nižšie.

Môžem vám opísať môj prvý kontakt s touto kefkou? 

Čítajte ďalej..som zvedavá, či aj vás to tak zaujme ako mňa:)

Lumispa,krok ku mladšej pleti

Prvé čo som urobila bolo nabitie samotnej čistiacej kefky. Má totiž taký šikovný podstavček aj s otvorom na nabíjanie do elektrickej zásuvky. Takto plne nabitá kefka mi vydržala viac ako týždeň. Myslím, že veľmi fajn, keď cestujete na krátko a nechcete brať so sebou adaptér.

Nuskin má k tejto čistiacej (nazvem to už správnejšie:) hlavici LumiSpa, k dispozícii tri rôzne čistiace gély na pleť (suchá,normálna-combo a mastná), ktoré majú odlíčiť, a vôbec, dôkladne umyť pleť. Vybrala som si príjemne voňajúci gél „combo“, na normálnu až zmiešanú pleť. Každý jeden gél vonia rôznym spôsobom a tiež využíva patent AgeLOC, čiže permanentného omladzovania kože.

Každé balenie obsahuje hlavicu, ktorú si viete hocikedy dokúpiť. Ja som skúsila, tú, ktorú vidíte na fotke.  Tou doporučujem začínať. Ten druhý typ nemám vyfotený, ale je vhodný na veľmi hrubé typy pletí. Prípadne neskôr, keď už nejaký čas fungujete s touto.

Pozrite si video, ktoré som pre vás nahrala na svoj youtubový kanál, ako táto čistiaca hlavica LumiSpa pracuje   https://youtu.be/oSZbFt2U8CM

LumiSpa, krok ku mladšej pleti

Ak si radi čistíte alebo odličujete pleť pod sprchou, kľudne si túto čistiacu hlavicu vezmite so sebou. Vôbec jej voda neuškodí. Samozrejme odlíčiť oči si musíte samostatným prípravkom na odlíčenie očí.

Môžem ju používať aj ja s veľmi citlivou pleťou?

Tie, ktoré máte citlivú pleť, prosím, dobre čítajte. Nuskin urobil prieskum štetín, ktoré používajú iné kefky či už mechanické alebo takéto pohybové. A zistil jednu veľmi nepríjemnú vec. A tou je, že pod mikroskopom, boli štetiny ostré. To znamená, že nielen citlivá pleť, ale v podstate akákoľvek pleť sa stala ešte citlivejšou, pretože na nej boli jemné mikrotrhlinky.  Výsledkom teda je, že tento typ čistiacej hlavice LumiSpa s gélom môžu používať všetky ženy i s veľmi citlivou pleťou. Avšak ak riešite vážnejší dermatologický problém, treba to riešiť individuálne a preto je lepšie sa poradiť dopredu.

Kedy viem, že ju môžem vypnúť a mám čistú pleť?

Nemusíte to vedieť. Hlavica sa zastaví sama po 2 minútach. Aj vo videu som to ukázala. Ako pracuje, a ako sa zastaví, keď napríklad zatlačíte viac ako je pre pleť prospešné. Len prechádzate z čela na líčka a bradu. Na samotnom zapínaní vidíte, také signalizačné svetelné čiarky, ktoré ukazujú, koľko ešte bude tento proces trvať. 2 minúty ráno a 2 minúty večer nie je vôbec veľa pre dôkladný čistiaci rituál. Keď sa líčime, je nutné i tomuto kroku venovať viac pozornosti, ako je len napríklad odlíčenie micelárnou vodou, čo je mimochodom taktiež úplne nezdravý typ odličovania.

ABY TO CELÉ FUNGOVALO, JE POTREBNÉ POUŽÍVAŤ ČISTIACU HLAVICU AJ S TÝMTO GÉLOM. NUSKIN NA TOM ROBIL 4 ROKY, ABY TO MALO EFEKT.
 A TENTO EFEKT SA DOSTAVUJE V SPOJENÍ HLAVICE, MIKROOSCILAČNÉHO POHYBU, RÝCHLOSTI A GÉLU.

Lumispa, krok ku mladšej pleti

PREČO BY SOM MALA POUŽÍVAŤ PRÁVE TÚTO ČISTIACU KEFKU LUMISPA?

Toto sú dôvody, prečo ju môžeš chcieť používať:

 • už po prvom použití ten efekt uvidíš, pleť je oveľa krajšia
 • je žiarivejšia, a pocitovo neuveriteľne hladká
 • ten pocit hladkej pleti je veľmi citeľný a úplne prekvapujúci
 • stimuluje všetky dôležité procesy v pleti, od mikrocirkulácie krvi, svalového tonusu i obnovovania KOLAGÉNU (MLADOSŤ!)
 • moje póry sú čistejšie a jemnejšie, určite to zaberie i tebe
 • štruktúra pleti je viditeľne jemnejšia a pleť mi vyzerá oveľa krajšie ako predtým
 • posilňuje hydratáciu a tú potrebujeme všetky bez ohľadu veku, typu pleti a jej stavu
 • hneď prebudí unavenú pleť
MUSÍM POUŽÍVAŤ AJ TÚTO ZNAČKU GÉLU?

Tento čistiaci gél je súčasťou balíčku spolu s čistiacou hlavicou. Na jeho používanie potrebujete tak veľkosť hrášku, ktorý  som vytlačila do stredu hlavice.  Hlavicu som predtým navlhčila a tiež moju pleť. Urobila akoby tri ťuky na čelo, obe líca a zapla kefku. Táto čistiaca hlavica vydáva len decentný zvuk, moje deti to nezobudí. Akonáhle sa hlavica sama vypne, pleť si umyjete vodou a pristupujete ku svojej ďalšej pleťovej rutine. Keďže ja testujem veľa kozmetiky, čistiaca hlavica s gélom môže zostať ďalej mojím prostriedkom ku mladšej pleti a zároveň používať ostatné produkty z iných značiek.

Na začiatku som to povedala, je to produkt MUST HAVE. Ak by sa vám aj napríklad pokazila, nie je problém ju reklamovať.

Prikladám vyjadrenie mojej kamarátky a klientky po mesačnom používaní čistiacej hlavice LumiSpa. 

„Čauko Eliška, toľko ku kefke: dnes ráno som vstala a po mesiaci používania kefky som sa pozrela do zrkadla a zamyslela sa, že dnes asi makeup nepotrebujem. Tak mám pekne rozjasnenú pleť, bez vyrážok, zmizli aj jazvičky po vytláčaní. Som mega spokojná, musí to mať na svedomí ona, lebo o tvár som sa vždy starala, no tieto zmeny som si nevšimla. Ešte v utorok idem ku kozmetičke, nebudem jej nič hovoriť sama od seba, či nejako bude komentovať moju pleť.“

(do článku som postupne pridávané zozbierané recenzie od používateliek LumiSpa hlavice)

Petra?: „Dávam priebežné info. Bola som u kozmetičky, a chválila pleť aj Nuskin. Póry sú o 60% menej viditeľnejšie. Podľa mňa je to zásluha LumiSpa.“

Asi vás napadlo, ako sa táto kefka môže čistiť. Je to dosť hygienické riešenie?

Tým, že čistiaca hlavica nie je zo štetín, ale z iného materiálu, veľmi ľahko ju umyjete od makeupu a iných nečistôt. Hľadisko hygieny je teda vyriešené.

Systém AgeLOC LumiSpa má 4 patenty za mikro-oscilačný pohyb a silikónovú hlavicu.

AKO SA VÁM TENTO PRODUKT PÁČI? MNE SA PÁČI VEĽMI, INAK BY SOM O ŇOM PREDSA NEPÍSALA:)

Ešte raz si pozrite video na mojom youtubovom kanáli o tejto geniálnej čistiacej kefke, a dajte si otázku, či ju nepotrebujete

Stačí KLIK SEM https://youtu.be/oSZbFt2U8CM
AKO  JU VIEM ZÍSKAŤ?

Keďže ja som s ňou bola spokojná, vybavila som vám zľavu 10%. Túto čistiacu kefku totiž v obchode nekúpite, a na webe stojí viac ako bude stáť tu. Presnejšie maloobchodná cena je cca 250,-Eur. Ak ma budete kontaktovať za účelom informácií (s hlavicou je zabalený i čistiaci gél podľa typu pleti), alebo už samotnej kúpy, stačí mi povedať, že ste čítali môj článok a dostanete zľavu na LumiSpa. 

Aby ste dostávali pravidelne informáciu, že vyšiel nový článok, alebo nové video, zadajte si odber na blogu alebo youtubovom kanáli. Za každý odber, lajk na video či komentár sem, na Facebook či pod moje videá, budem veľmi vďačná. Je to aj dôvod, prečo píšem blog, vaša spätná väzba nás blogerov, posúva.

Mnohé z vás roky sprevádzam kozmetickou džungľou, a som rada, že ste spokojné. Prosím sharujte, lajkujte aj pre vaše kamarátky.

Majte sa krásne a dúfam, že tento článok vás zaujal rovnako ako mňa.

 

 

Zdielajte s kamarátkou
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Comments

 1. Produkt sa aj mne páčil, skúšala som ho. Len škoda, že sa nedá kombinovať s inými odličovacími prípravkami z iných značiek. Máju to poistené patentmi, ale za mňa funguje dobre a je to príjemné na tvári. Kľudne môžem odporúčať.

  • hm, isto je v tom aj obchodný ťah, ale zase, prečo nie…pokiaľ je to dokopy také úžasné, tak je to super. Ale som rada, že aj tebe sa páči:) ďakujem za koment, som rada, že si niekto na tieto komentáre nájde čas:)

  • Daša, momentálne plná cena LumiSpa je cca 250 Eur, už spolu s gélom, ale z článku máte nárok na zľavu, čiže malo by to vyjsť okolo 225 Eur. Kľudne mi môžete písať i na email : pichonska.eliska@gmail.com

   LumiSpa je za tento rok v priečkach dokonca u Forbesu ako jedna z vecí, do ktorej sa oplatí investovať.

  • Dobrý deň, Vanessa ideálne je kontaktovať ma, pretože je na výber viac gélov podľa typu pleti. Od tohto článku pribudli ďalšie. A gél je súčasťou balenia. Takže úplný ideál je mi zavolať 0905654690. Prípadne vás zaregistrujem. Kľudne volajte cez týždeň. alebo mi nechajte správu ak by som nezdvíhala a zavolám Vám naspäť.

  • Dobrý deň Dagmar,
   ideálne u mňa, a úplne ideálne by bolo sa telefonicky spojiť. Pretože ak som správne pochopila, Vy už LumiSpa máte, len potrebujete doplniť novú hlavicu, prípadne gél a hlavicu na očné okolie s krémom. Tá klasická hlavica na Lumi už je ich viac (na citlivú pleť, problematickú, pevnejšia, ale klasická hlavica) Ak sa nám nepodarí telefonicky spojiť, môžeme i cez fb messenger, nájdete ma ako (Eliška Pichoňská) a môžeme si nahrať hlasové správy. Je možné Vám rovno poslať taký nastavený predajný link so všetkým čo potrebujete.

 2. Dobrý deň, mám záujem o túto čistiacu kefku keďže mám mastnú pleť a problém s akné a čiernymi bodkami na nose a brade. Poprosím cenu. Ďakujem

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Copyright © 2021 Elimakeupartistblog.com · Created by nic.sk