KONTÚROVANIE, spôsob ako sa to naučiť

Ahojte,

s radosťou pridávam obľúbenú tému videa o kontúrovaní. Táto lajfka bola zostrihaná a následne zopnutá pre účel uloženia na tento blog. Kontúrovanie považujem sa atraktívnu tému a najmä ponúkam riešenie, ktoré je jednoduché. Pomocou tohto videa sa to naučíte. Ponúkam vám rady, tipy a triky ako čo potlačiť alebo naopak, vyzdvihnúť.

Náhodou sa mi dostali do rúk kazety, ktoré sú tak jednoduché na používanie, že to jednoducho zvládnete. Kontúrovanie nie je nič nové. Je to staronová technika, ktorá sa tu robí už roky. Len líčidlá sa menia. Pre laika je ideál používať kontúrovanie pomocou púdrových produktov.

Pozrite si toto video. Pre sledovanie ďalších livestreamov, sledujte môj Instagram. Väčšinu z nich sa snažím zľahka zostrihať a uložiť na Instagramové Igtv. Ale ak zablúdite sem, na môj blog, a priamo do tohto priečinka, nájdete tu tie najobľúbenejšie videá. Postupne ich popridávam.

Kontúrovanie je téma o ktorej som už písala Catrice – kontúrovacia paleta a triky. V tomto článku možno nájdete veci, ktoré vás obohatia.

Krásne čítanie a ešte prínosnejšie sledovanie videa:)

Použité produkty – ukázaná paleta na krémové kontúrovacie palety z Makeup Revolution. 

Jednotlivé tyčinky v sete od Makeup Revolution obsahujú viac odtieňov a jeden jemný zlatistý highliter. V sete je výborný aplikátor, štetec a hubka. Pokiaľ dávate prednosť tomuto typu, inšpirujte sa.

Púdrové kontúrovacie palety – Contour paleta č.1 z Dermacol značky. Po kliknutí na odkaz vás to prehodí priamo na použité produkty.

Štetce používané na kontúrovanie – štetec na highliter a štetec na kontúrovanie.

Tieto produkty sú dostupné a kvalitovo vyhovujúce pre začiatočníka i mierne pokročilého.  Profi vizážisti dajú pravdepodobne prednosť inému typu značiek, ale na vyskúšanie tá paleta rozhodne stojí.

Krásny deň

Zdielajte s kamarátkou
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Copyright © 2021 Elimakeupartistblog.com · Created by nic.sk