EUBOS JE SÚČASŤOU NAŠEJ RODINY

Krásny deň prajem. Jeseň je na spadnutie. Pokožka sa dokáže zmeniť behom týždňa. Ja mám dojem, že sa mi to už začína diať. Viete prečo idem písať tento článok? Pretože očakávam alergiu na chlad, suchú pokožku a tiež trampoty s kožou pri mojich dcérach. A tak chcem byť pripravená. Pretože Eubos sa osvedčil už v minulosti.

NA JESEŇ JE EUBOS U NÁS VÍTANOU KOZMETIKOU

DNES UŽ MÁM VÝBER PRE NÁS TOHO NAJFUNKČNEJŠIEHO

Ak ste už Eubos vyskúšali, tak ste si možno niektoré veci obľúbili. Tento článok bude skôr inšpiráciou a radou pre tie žienky, ktoré sa s Eubosom stretávajú prvý krát. Ide o nemeckú profesionálnu lekárenskú kozmetiku. U nás je výhradným distribútorom spoločnosť Taargeta, a preto rada zdôraznim, že Eubos na iných eshopoch nemusí byť úplne ok. Okrem iného je Eubos vyrábaný v spolupráci s dermatológmi, a preto je táto kozmetika zaujímavá pre ľudí, ktorí trpia na citlivú, suchú a podráždenú kozmetiku. Ale zároveň aj pre žienky či mužov, ktorí nemajú radi parfemáciu a ide im skôr o produkty, ktoré majú lekárenský základ.

eubos

Ja a moja rodina sme si našli obľúbené produkty v každej línii. Na moje prekvapenie som si obľúbila dokonca i niektoré sprcháče, ktoré povedzme nepatria do kategórie „zážitkových“. Ako už možno viete, pre mňa je kozmetika vždy najprv pôžitok a potom funkčnosť:)) Eubos je však výnimkou.

 
KTORÉ PRODUKTY EUBOS SA VÁM ZÍDU?

Začnem teda tým, čo sa začína diať, keď prichádza jeseň. Pokožka na tele začína byť pokrytá oblečením a s prichádzajúcim kúrením sa začína viac vysušovať. Vysušovaním sa stráca jej prirodzený obranný mechanizmus. Pleť je vystavená chladu, a zmenám teplôt. Máte pocit, že sa vám kompletne zhoršila koža. Ja mám dokonca pocit, že „prestávam byť pekná“:)).

Ja leto milujem aj kvôli tomu, že moja pokožka v lete pôsobí veľmi zdravo. Ja sa cítim úplne komfortne. Potrebujem slnko, inak mám náladu ako počasie. Verím, že táto jeseň bude slnečná a príjemne teplá.

PROMO KÓD ELI10 JE STÁLE FUNKČNÝ A VYUŽITEĽNÝ NA VŠETOK NEZĽAVNENÝ TOVAR!

SPRCHOVANIE A STAROSTLIVOSŤ O TELO

Odkedy som z Eubos používala sprchové oleje z rady Sensitive a neskôr Basic, tak som sa viac namotala na tento druh sprcháču. Z jedného jediného dôvodu, že nevysušujú. Ak nestíhate telové mlieko, tak to vôbec nevadí. Dokonca, ja, osoba závislá na vôňach som sa úplne uspokojila s bezvôňovým sprcháčom. Ktoré sprcháče mi teda z Eubos vyhovujú?

Krémový olej do kúpeľa BASIC CARE – vonia mi veľmi, domnievam sa, že je to vôňa konvaliniek. Je to veľmi jemne penivý olejový sprcháčik s obsahom sójového a mandľového oleja s harmančekovým extraktom. 65% tvoria len oleje, preto je vhodný najmä na suchší typ kože. (bez mikroplastov, parabénov, minerálnych olejov, silikónu a lanolín)

Tekuté mydlo LIQUID RED WASH SHOWER – tá vôňa je typická mydlová, opäť mi veľmi vonia, a pripomína niečo také klasické sprchujúce z minulosti. Emulzia je vhodná aj pre problematickú kožu napriek parfemácii. Existuje z tohto typu aj „modrá emulzia“, ktorá je úplne bez vône. Obsahom je NMF (prirodzený zvlhčujúci faktor), a alantoín na upokojenie. Ja mám doma 200ml balenie, ale existuje aj veľké rodinné 400ml a taktiež náplň.

SENSITIVE SHOWER OIL – tento sprcháčik je z rady na citlivú pleť s vysokým obsahom lipidov. Obsahuje 55% obsahu sójového a saflorového oleja. Vysoký podiel nenasýtených mastných kyselín, atď. Jednoducho, ak máte citlivejšiu pokožku, dosť naisto bude aj suchá. Čiže potrebujete bezparfémový olejový sprcháčik, čo Sensitive z Eubos určite je. Eubos je typ bezproblémovej lekárenskej kozmetiky. 

SPRCHOVACÍ GÉL NA TELO A VLASY PRE DETI – nedám dopustiť na tento jemný a neparfemovaný sprcháč. Používam ho na telo na moje baby, ale vyhýbam sa intímnym partiám. Len z toho dôvodu, že obsahuje 0,25% urei, a tá trošku štipká ak sa objavujú zapareniny. Inak pre suchokožé deti vysoko doporučujem. 

Eubos

INTÍMNA STAROSTLIVOSŤ

V minulosti som si nepotrpela na intímnu starostlivosť. Pravda je, že som nemávala problémy. Ale s vekom sa začínam viac starať o svoje zdravie, pretože ako vidím, je to nutné. Do určitého momentu to vôbec neriešite a potom zistíte, že už naozaj nie je jedno ako spíte, ako sedíte, ako športujete. To sa týka i starostlivosti o telo.

Emulzia na intímnu hygienu FEMININE, má fajn zloženie. Absolútne nedráždi, taktiež nič nesvrbí, nemôžem jej nič vytknúť. Obsahuje kyselinu mliečnu, bisabolol (ukľudnenie) a pantenol.

TELOVÉ MLIEČKA A OLEJE

Celý článok je o produktoch, ktoré vyhovujú všetkým v mojej rodine. I deťom. Manželovi čosi iné, mne taktiež vyhovuje niečo iné, a detičky potrebujú „special care“. 

TELOVÉ MLIEKO EUBOS UREA 10 – telové mliečko s perfektným zložením pre pokožku atopikov, suchuchokožcov. Dokonalý výber na zimu pre každú ženu a muža, ktorí potrebujú extra dávku lipidov (tukov) a chrániť svoju pokožku. Vzhľadom na obsah urei 10%, doporučujem atopikom s ustáleným ekzémom. Má výborný obsah kyseliny mliečnej, včelieho vosku a olejov. Eubos

EUBOS UREA HYDRO REPAIR 10, je ľahká hydratačná emulzia s podobným obsahom, veľmi fajn práve pre mužov. 

 

V článku budú fotografie produktov Eubos, ktoré sú ešte v starom dizajne. 

Po kliknutí na červené nápisy vás to prehodí priamo na stránku Eubos.

 

Telové mlieko pre deti – ak máte detičky, alebo bábätká, tak toto je MUST HAVE do detskej taštičky. Vďaka tomuto telovému mlieku nemá moja Hanka zhrubnutú kožku tzv. Keratosis pilaris a v zime je to jednoznačný výber. 

OLEJ NA TELO – málokedy v lete natieram deti po kúpaní. Vlastne takmer nikdy. Ale ak som už po niečom siahla, tak to bol tento olej. Deti sa ním natierajú aj samé a pripomína mi vôňu istých cukríkov. Má vyšší obsah jojóbového oleja, mandlový olej, olej z chia semienok a slivkových jadier. 

PLEŤ – skincare Eubos

Krém na tvár Eubos Urea 5% – moja pleť je síce už zrelšia a potrebuje silnejšie ingrediencie, ale musím uznať, že tento krém by som v pohode zaradila do vizážistického kufra pre svoje klientky. Je to totiž dobre vstrebateľný ľahký hydratačný krém. Dobre ho zvláda citlivá pleť a je v tube, čo je bezpochyby dobrá vec nielen na cesty, ale hlavne z hľadiska hygieny. Na fotke ho nenájdete, momentálne ho doma nemám. Kliknite si na vyznačený link.

EubosKREM NA TVÁR PRE DETI HAUT RUHE – tento krém majte v zime na dosah. Ja som ho mala vždy v chodbe. Tam, kde sa prezúvame, položený na schodoch, že by som na neho videla. V poslednej chvíli pred odchodom z domu, som deťom pretrela tváričky. Zmestila sa ľahko do ruksaku, i do mini taštičky. Malý a spratný. Výborné zloženie, dobré oleje, ukľudňovacie ingrediencie a tiež hojivé na možnú ekzémovú pokožku.

 
UNIVERZÁLNA STAROSTLIVOSŤ DO KAŽDEJ DOMÁCNOSTI

Masť Panthenol 5% – veľmi univerzálna mastička, na ukľudnenie a premastenie kože. Na ruky, na nohy, na deti, po opaľovaní, jednoducho kedykoľvek.

Eubos

Je to typ krému, ktorý uzamyká vlhkosť v pokožke a zabraňuje vysychaniu. Áno, obsahuje minerálne oleje, avšak myslite na to, že tie minerálne oleje, naozaj vytvárajú na koži niečo ako neprievzdušnú vrstvu, ktorá naozaj pomáha ľuďom so suchou a citlivou pokožkou. Zabráni totiž unikaniu vlhkosti z pokožky.

 

 
SPF -KO

Jediné SPF-ko, ktoré Eubos má, môžem len odporúčať. SPF KRÉM pre deti je kombináciou chemických organických filtrov, ktoré som si preštudovala, ešte keď som robila niektorý z článkov pre deti.Eubos

Tipy chemických filtrov použitých v tomto kréme sú neškodné a nekontroverzné. (narážam na poškodenie koralov a karcinogény). Opäť spratný krémik, dobré nanášanie a príjemné zloženie. Býva súčasťou mojho ruksaku, ak idem niekam s deťmi. Ak som totiž s deťmi mimo domu na nejakom výlete, tak nemám kabelku, ani tašku, ale jednoducho ruksak, pretože potrebujem dve ruky na dve deti.

 
KŔEM NA RUKY A NA NOHY

Krém na ruky pre citlivú pokožku – tu nie je veľmi o čom. Konkrétne tento krém mám poruke v kuchyni a aplikujem si ho vždy pred spaním alebo pri odchode z domu. Nezabúdam na to, že Eubos krémy na ruky mi dosť dobre udržiavajú kožu aj v chlade. Alergia na chlad je žiaľ súčasťou môjho zimného „odevu“. A tak s ňou bojujem pomocou Eubos krémov. Najmä tohto ďalšieho…

Krém na ruky Eubos Urea 5% – nemastná textúra, s vytvorením ľahkého filmu. Krém na ruky, ktorý by ste mali mať doma, ak sa trápite svrbivou a suchou kožou na rukách najmä v chladných mesiacoch. Odporúčam na pokožku ako prevenciu. Urea je totiž naozaj opäť nájdená ingrediencia, ktorá urobí na koži veľmi veľa pozitívneho, ale môže aj trochu štipkať, ak sú na pokožke výraznejšie praskliny.

Eubos

Krém na ruky pre citlivú pokožku – jemne vonavý krém, ktorý mám poruke v kuchyni a kedykoľvek odchádzam z domu, pretieram ruky. Ja mám totiž viac krémov na ruky. V kabelke, vo vizážistickom kufri i v spálni. Je to úplná klasika na jemné rúčky.

 

EUBOS SKINCARE – PLEŤOVÉ SÉRA

Z pleťovej rady Eubos som nevyskúšala ešte pleťovú kozmetiku, ale…mala som dve hydratačné séra. Jedno je bestsellerom tejto značky a to druhé, si zaslúži tiež svoju pozornosť, pretože mne dosť vyhovovalo.

EUBOS HYALURON 3D BOOSTER – zaujímavé priehľadné sérum jemne ťahavé s dobrým zložením kyseliny hyalurónovej, niacinamidu, kofeínu a vitamínu C. Toto je bestseller nemeckej značky Eubos, no mne sa páčilo aj druhé hydratačné sérum…

Eubos

Hyaluron high intense serum – mliečna emulzia so zložením veľmi vhodným i pre problematickú pleť.  Obsahuje Ectoín, čo je silná posila kožných buniek, kyselinu hyalurónovú, niacinamid, skvalén a extrakt z magnólie. Ja som ho používala ešte pod krém, ale viem si predstaviť, že mastná pleť by ho používala samostatne a navrch použila spf-ko (ochranu proti slnku).

Eubos je na našom trhu niečo cez jeden rok. Povedala by som, že si našiel svojich priaznivcov aj v rade dermatológov.  Moje nemecké sledovateľky mi už hlásili, že v Nemecku je to číslo 1 v dermatokozmetike predávanej v lekárňach. Ich portfólio sa u nás rozširuje pomalšie, ale s istotou. 

NA CELÚ KOZMETIKU EUBOS MIMO ZĽAVNENÉHO TOVARU VYUŽITE PROMO KÓD ELI10 VLOŽENIM KODU NA UPLATNENIE ZĽAVOVÉHO KÓDU. 

 

Prajem Vám krásny deň a ďakujem aj za zdieľanie mojich článkov. Ak nájdete článok, ktorý sa vám páči a viete, že by pomohol i vašim kamarátkam, zdieľajte ho cez svoje sociálne siete. Nad článkom nájdete ikonu Facebooku.

 

 

Zdielajte s kamarátkou
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Comments

  1. Dobrý deň, prosím vás voľby vhodný eubos Krémový olej do kúpeľa BASIC CARE aj pre cca trojročné dieťa či radšej nie? Ďakujem za odpoveď

    • Dobrý deň Kristína, nemal by ublížiť, to zloženie je príjemné, olejové, aj ked sa v nom nájdu zložky, ktoré by v čisto detskej kozmetike byť nemuseli, ale kopec detskej inej kozmetiky obsahuje tiež kadečo aj vysušujúce. Vhodnejší by bol z detskej rady olej do kúpeľa, aj kod by ešte mal platiť ELI10, ale myslím, že neublíži ak nemáte doslova veľkého atopika doma.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Copyright © 2021 Elimakeupartistblog.com · Created by nic.sk