Aloe v sprayi nám pomohlo, no nielen to

Ahojte žienky,

čím ďalej, tým viac si vážim, že si nájdete čas čítať moje články. Držím sa svojho blogu a odmietam pripustiť, žeby Instagram bol ten lepší. Mnohé blogerky, (ak to tak nazvať) sa mu venujú oveľa viac a nepíšu, pretože na to, už čas nezostáva. Lenže, ak raz IG zanikne, zmizne i všetok jeho obsah. Kto si pozrie príspevky písané pred rokom? Nikto. Na webe je to nesmrteľné. Nemyslíte si to tiež? Dnešná téma bude o aloe. Konkrétne o viacerých produktoch z firmy Forever living. Nielen o aloe v sprayi, ktoré sme chceli už naozaj dávno skúsiť. Našla som si tam niečo i pre seba, manžela a deti.

PREČO FOREVER LIVING A ALOE V SPRAYI?

aloe vera dužina

Tým, ktorým táto spoločnosť niečo hovorí, vedia, že ide o americkú spoločnosť, ktorá dáva priestor ľuďom zarábať, pretože je to multilevel. Mnohým sa to prieči, no nevidím dôvod. Rovnako vám môžu svoj tovar či služby tlačiť v obchode alebo v banke. Rozdiel? “Tlačiť” vám ho bude kamarátka, ktorá získava týmto spôsobom nové zručnosti a tiež veľmi dobre vie, že ak vás zavedie zlým smerom, vráti sa jej to ako bumerang. A stratí kamošku. Naveky. Ale ak dobre poradí, získa nielen novú zákazničku, ale i odporúčania, ktoré ona rozdá ďalej. Denno denne totiž odporúčania rozdávate. Len si to možno tak neuvedomujete. Ovšem, sú “for free”. 🙂 Ja o tejto spoločnosti viem už dávno. Susedky podávajú deťom nápoj z aloe na posilnenie imunity. Ja som mala skôr záujem skúsiť ten známy aloe v sprayi, lebo sa to považuje za niečo ako všeholiek.

Mňa kontaktovala jedna mladá baba, chemička, ktorá sa venuje predaju aloe, a požiadala ma o testovanie produktov, ktoré si vyberiem. Vybrala som si skôr produkty, ktoré sú nápomocné v domácnosti, alebo kvázi “liečivý sortiment”. Niekoľkokrát sme diskutovali o “chémii” v kozmetike a tiež iných otázkach, ktoré chystám do budúcich článkov. Forever living predáva na svojom domácom kontinente i sortiment, ktorý u nás nie je. Je to z toho dôvodu, že európske normy nepovoľujú niektoré zo sporných škodlivých zložiek. Na našom trhu sa preto predávajú len tie produkty, ktoré sa považujú za bezpečné.

forever living aloe v sprayi

KTO JE FOREVER LIVING?

Forever living je spoločnosť, ktorá je najväčším pestovateľom aloe. V priebehu pár hodín aloe zozbierajú a gél z listov vyberú. Forever living vlastní niekoľko špeciálnych pečatí, ktoré im dovoľujú tieto produkty predávať i v arabskom svete, pretože islamská kultúra má svoje požiadavky. 40 rokov si držia prvenstvo v pestovaní a spracovávaní aloe vera. Netestujú na zvieratách a sú vegánski.

Produkty, o ktorých tu budem písať sú určené celej rodine. V tomto článku nájdete moju osobnú skúsenosť. Nezávadzam, nepridávam, vážim si vás. 

ALOE FIRST V SPRAY FOREVER LIVING

V prvom momente som si povedala, kam ja toto mega balenie uložím. V druhom momente “asi sa to dosť míňa, tak treba zadovážiť maxi size”. O aloe first som už veľa počula. Považujú ho za taký všeliek. Od korienkov vlasov po nechty na nohách. Ten účinok podľa mňa každý pocíti inak, ale je tu pár spoločných a skutočne veľmi overených účinkov. Za nás “UKĽUDNENIE SVRBIVEJ POKOŽKY PRI EKZÉME”.

aloe v sprayi

ALOE VERA V SPRAYI správnejšie ALOE FIRST obsahuje aloe vera, propolis, 12 bylín a zvlhčovač pokožky, alantoín.  Včelý propolis zvyšuje prirodzené antibiotické vlastnosti aloe gélu. V podstate všetky zložky sa správajú ako utišujúce. Má veľmi zaujímavé a široké využitie, dokonca i v profesionálnych službách. Štípance, popáleniny, malé rezné ranky, škrabance, podliatiny, spálenie od slnka, upokojenie pleti po alergickej reakcii na kozmetiku, či potraviny, pri alergii na chlór (tomu je sa ťažko vyhnúť, takže striekať po kúpeli – osobná skúsenosť známej). Ja si najnovšie aloe v sprayi striekam na nohy, samozrejme po holení. Dosť často ma zvyknú svrbieť a bývajú podráždené. A..funguje:)

V kaderníckych salónoch môže slúžiť na skľudnenie vlasovej pokožky, pri akejkoľvek neželanej reakcii, napríklad peroxide vodíka. Alebo nastriekať ako prevenciu. V kozmetických salónoch môže tento produkt nájsť svoj domov, napríklad na skľudnenie kože po depilácii.

OSOBNÁ SKÚSENOSŤ

Moja staršia Jasmínka trpí občas kožným ekzémom. Nie je to nič veľké. Kým bola malé bábo, bolo to horšie. Ale z času na čas jej vyskočí ekzém v oblasti krížov a na zadku. Doteraz sme používali Cicaplast a Weledu Skinfood. Aloe má široké využitie, tak som bola zvedavá či aloe v sprayi zaberie. Vždy po kúpeli som strekla zo dva streky, nechala vstrebať a obliekla pyžamko. Výsledok sa dostavil už po jednej noci. Ekzém bol o polovicu menší a najmä neškrabala sa. Prekvapilo ma to, ja som takýto výsledok v podstate ani nečakala. Možno i kvôli tomu, že je to voda, a nie krém, ktorý by i premastil.

Približne v tom istom čase sa mladšej urobilo niečo na pere. Vyzeralo to trošku ako herpes. Bola totiž  v styku s jedným dieťaťom, ktoré malo herpes, čiže vylúčiť sa to nedalo. Bolo to maličké, farbu to malo podobnú, a ona si to stále olizovala. Vatovou tyčinkou som jej to pár krát potrela a veľmi rýchlo to zmizlo.

Ja viem, že to nemusí byť dôsledok aloe v sprayi, ale čo ak je?
V každom prípade toto aloe v sprayi má na svoju veľkosť smiešnu cenu, a ako investícia do domácej lekárničky to vysoko odporúčam.

aloe ever shield deodorant

ALOE EVER SHIELD DEODORANT STICK
bez alumíniových solí

Jednoznačne doporučujem. Vždy som bola presvedčená o tom, že neexistuje taký deodorant bez hliníka, ktorý funguje. Pod fungovaním mám na mysli “kompletne sa nepotiť”. Niekoľko takých prírodných som skúšala, a…bolo to fajn, no aj tak som sa potila. Resp. necítila som sa, ale ten pocit vlhkosti tam zostal. Tento deodorant od Forever living som začala používať až na jeseň. Je pravda, že sa v lete potím viac. Čiže k testovaniu by bolo vhodné čakať do leta. Len za tú dobu by mohol niekomu pomôcť.  Baví ma na ňom to klasické tyčinkové balenie, a jemná bábätkovská vôňa. Používať deodorant bez alumíniových solí je predsa oveľa zdravšie ako antiperspiranty.

Nedávno som čítala o tom, že to alumínium je tam bezpredmetné. Že iné by ho bolo vstreknúť priamo do krvného obehu. No aj tak nie som presvedčená, že je to úplne kóšer s tým používaním. Aby som to presnejšie vysvetlila, normálne sa alumínium cez pokožku nevstrebáva. Ale ak napríklad vznikne ranka pri holení, tak už áno. Potenie je úplne prirodzené, pretože sa pri ňom vylučujú toxíny z tela. Ak zapcháme vývody pomocou takejto fyzikálnej bariéry ako je hliník, zamedzíme poteniu sa, ale pri prechode na prírodný deodorant, sa môžeme začať viac potiť. Tento jav bude však krátkodobý.

Ak premýšľate nad zdravšou alternatívou, vyskúšajte ho. Je to pomerne veľké balenie, takže vydrží dlhšie ako klasika.

Čo by mala mať každá mamina po ruke? Čo je dobré nosiť v kabelke? Čo by ste mali mať v aute?

aloe v sprayi, hand sanitizer

Odkedy mám deti, je pre mňa dôležité mať po ruke HAND SANITIZER. Jednoducho malý antibakteriálny gelík, ktorým pošúcham deťom ručičky, najmä ak sme niekde v nákupných centrách, alebo na preliezkach. Hand sanitizer od Forever living zabije 99,99% baktérií. Neštípe a deťom to nie je nepríjemné. Je dobré si zvyknúť na používanie takýchto gélov. Zabránite baktériám a možným chorôbkam preniknúť do vášho auta či domu.

Pár mesiacov dozadu sme boli v obrovskej herni v známom nákupnom centre. Boli sme tam druhý krát, no nebola som zrovna moc spokojná. Neboli umyté podlahy, o toaletách ani nehovorím. Hneď na druhý deň dostali teplotu. Nepoužívali sme antibakteriálny gél, a MALI SME.

Čo by som doporučila ešte okrem aloe v sprayi?
ALOE VERA – FOREVER ALOE LIPS S JOJÓBOU

Ja už nerátam to množstvo balzamov, ktoré mám. Povaľujú sa doslova na rôznych miestach. Pár ich je v kabelke, v ruksaku, ktorý používam pri deťoch, v kúpeľni, v toaletnom stolíku, jednoducho všade. Nedávno som urobila prvú makeupovú kapsulu s názvom “Minimalizmus”, kde boli hlavným aktérom balzamy na pery, hoci farebné. Mnohé z vás napísali do komentov, že ste závislé na balzamoch. Dokonca som kdesi v relácii zahliadla, že existuje niečo ako, že samotné pery začnú byť závislé na premasťovaní. Akokoľvek to je, balzam patrí medzi základnú výbavu, a to najmä v zime. Najnovšie ho už dávam na pery i deťom.

Forever aloe lips obsahuje okrem spomínanej jojóby, včelí vosk. Je jemnulinký, vláčny na perách a s decentnou vôňou. Je praktický a v tyčinke. Dokonca až tak praktický, že som ho nemohla nájsť, keď som fotila produkty. (preto sú fotky dorobené dodatočne 🙂

Forever aloe lips s jojóbou, článok aloe v sprayi

Ešte jeden testovaný produkt, tentokrát na bolesti svalov a kĺbov…

ALOE MSM GEL

Odkedy mám deti, trpím viac na bolesti krížov a kĺbov. Faktom je, že kvôli tomu, pravidelne navštevujem ortopéda, ale ako aj on hovorí, mala by som cvičiť. Avšak k tomu sa neviem momentálne dostať, preto každý večer používam a skúšam niektorý z utišujúcich krémov alebo gélov. MSM gél obsahuje metylsulfonylmetán, čo je prírodný zdroj organickej síry, ktorá sa nachádza v bunkách ľudí, zvierat a dokonca i rastlín. Tíši bolesť zo zápalu a obnovuje flexibilitu svalov.

Osobne je tento produkt na mňa jemný. A ako som sa dopočula, asi som si nevybrala úplne správne. Pretože aj ten môj kĺb nie je zapálený, len na neho tlačí akýsi nerv z krížov. Čiže je to asi o osobnom vyskúšaní a vytestovaní, pretože recenzie hovoria, že funguje. 

aloe vera msm gel forever living

Čo myslíte, hodia sa vám tieto produkty? Je dobré ich mať doma a naporúdzi? 

AKO SA DÁ ZÍSKAŤ 15% ZĽAVA na ALOE PRODUKTY?

Som presvedčená o tom, že určite. Opäť podotýkam a zároveň pripomínam, že spoločnosti, ktoré predávajú svoje produkty cez distribútorov, sú rovnako kompetentné ako značky, ktoré sa predávajú v eshopoch či kamenných predajniach. Všade sú ľudia, ktorí sa vyznajú a venujú sa tejto práci/hobby profesionálne. Preto sa obráťte na Luciu Sakalášovú-Ig účet.  Pridávam i jej telefónne číslo 0904 401 644 a email lucia.sakalasova@gmail.com. Táto dievčina je chemička, a venuje sa Forever living tak, aby každému poradila zodpovedne a na mieru. Preto nebudem dávať do linku žiaden katalóg, ale rovno kontaktujte ju. Aby ste získali 15% zľavu a poradili čo s čím a ako. 

Rada spomeniem i účet na Instagrame @diamond_healthandbeauty, ktorý vedie ako firemný účet s kamarátkou. Podporte ich svojím “Follow”. 🙂

Milé žienky, tieto produkty som vyskúšala na vlastnej koži a na koži mojích detí. Verte mi, že na ich jemnú detskú kožičku nedám hocičo. Ale o aloe v sprayi som počula toľko dobrého, že som tento produkt, a tiež aj tie ostatné musela vyskúšať. Mala som ich vzorku zubnej pasty s aloe, bola veľmi príjemná, no vzhľadom na veľkosť vzorky som ju viac nemohla testovať. V budúcnosti sa určite vrhnem na výživové doplnky s aloe na imunitu, lebo majú skvelé recenzie. I kamarátka, ktorá mala neustále choré deti nedá na ne dopustiť. Doplňte poličku v kúpeľni o produkty, ktoré sú zdravé, a bezpečné. A najmä funkčné.

Krásny deň

Zdielajte s kamarátkou
  •  
  •  
  •  
  • 8
  •  
  •  

Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Copyright © 2021 Elimakeupartistblog.com · Created by nic.sk